pondělí 4. listopadu 2013

Volbenka

Dnes hodinu před půlnocí přináším další link.  Paneláky se dokáží vecpat opravdu všude. Jsou ztepilé a schopné a tak není divu, že omámily nejednoho komentátora.


A o čem se bude mluvit po tomto postu?


O komentáři Petra Holuba, jeho analýze bohatých v centrech měst a chudých na okrajových panelových sídlištích a o tom, co a proč vhazovali tito lidé do volebních uren. Lidi, lidi, vy co tu bydlíte, vy jste prostě nuda, nuda, šeď, šeď a za to, že populistické strany zvítězily, můžete hlavně vy a vaše pitomý hypotéky na bytový jádra.

A nebo taky že mi to furt nějak nevychází a já už to musím poslat, protože v šest zavírají v čistírně a tak třeba... "Třeba v Plzni nové strany příliš neuspěly v panelových sídlištích Skvrňany a Bolevec, vynahradily si to však v centru a na periferii." ... a vypadá to hned fakt dobře. No ne?!

Povznes se. Baladický post plný trapných náznaků, které jiným hřímavě zamítám doplnila skvělá fotka Romana Vondrouše z kolekce Fragmenty metrolopole, vytvořená z Grantu Prahy Czech Press Photo - pražská sídliště. Díky a dobrou noc. Žádné komentáře:

Okomentovat